Styret vårt

Styret i OSI Volleyball består av ti ulønnede representanter som gjør sitt ytterste for å legge forholdene best mulig til rette for klubbens medlemmer. For å kontakte styret, send e-post til: kontakt@volley.osi.no

Elise Sørdahl

Rolle: Leder/Elitekoordinator
Tlf: 469 19 765
Epost: leder@volley.osi.no eller elitekoordinator@volley.osi.no

Maren Mansika

Rolle: Nestleder
Epost: nestleder@volley.osi.no

Dina Markovic

Rolle: Økonomiansvarlig/kasserer
Tlf: 922 55 482
Epost: okonom@volley.osi.no

Amandus Guldahl

Rolle: Sportslig leder
Tlf: 941 44 507
Epost: sportslig-leder@volley.osi.no

Orthon Leer Madengue

Rolle: Torpedo
Epost: torpedo@volley.osi.no 

Kåre Martin Aurmo Haugen

Rolle: Arrangementsansvarlig
Epost: arrangement@volley.osi.no 

Helene Haukedal

Rolle: Sosialansvarlig
Tlf: 916 51 565

Synne Aarø

Rolle: SoMe-ansvarlig
Tlf: 413 03 392

Aurora Horn

Rolle: Materialansvarlig

Sandra Stedje Waagan

Rolle: Styremedlem
Epost: sandra.waagan@hotmail.com