De faste treningstidene er satt! // The practice times are set!
Postet av OSI Volleyball den 27. Aug 2024
Treningstidene for sesongen er satt!
Merk: På mandager og tirsdager er det på Blindern og på onsdag, torsdag og fredag er det domus.
Note: On Mondays and Tuesdays, it's at Blindern, and on Wednesday, Thursday, and Friday, it's at Domus.

Her er uttakstidene // This is the tryout times!
Postet av OSI Volleyball den 1. Aug 2024
Her er uttakstidene!
- I uke 33 er det kun uttak for D1, H1, D2 og H2, og i uke 34 og 35 er det uttak for resten av lagene.
- Mandager og tirsdager er treningene i Blindern Athletica og på onsdag, torsdag og fredag er treningene på Domus Athletica.
- Fristen for å melde seg på uttak er søndag 25. august kl 23. Vær obs på at noen lag er ferdig med uttak før den fristen.
Møt opp i resepsjonen – der vil det stå et OSI Volleyball-medlem tar dere med videre.
Ikke meldt deg på enda, gjør det her.
// English
Here are the tryout times!
In week 33, there are tryouts only for D1, H1, D2 and H2, and in weeks 34 and 35, there are tryouts for the rest of the teams.
On Mondays and Tuesdays, the training sessions are at Blindern Athletica, and on Wednesdays, Thursdays, and Fridays, the training sessions are at Domus Athletica.
The deadline to register for tryouts is Sunday, August 25th at 11 PM. Please note that some teams may complete their tryouts before this deadline.
Please meet at the reception – an OSI Volleyball member will be there to guide you further.
Have´nt signed up for the tryouts yet? Do it here.
Nå kan du melde deg på uttak til OSI Volleyball sesongen 24/35 // Sign up for the tryouts for the season 24/25!
Postet av OSI Volleyball den 18. Jul 2024
Velkommen til uttak for OSI Volleyball for sesongen 23/24!
Uttaket vil foregå i uke 33, 34 og 35. De spesifikke tidene annonseres nærmere. For å bli tatt ut på et lag, må man komme på uttak!
Vi har nå satt opp treningstidene for uttaket. Se når du skal møte opp her.
Det kan være lurt å lese litt om klubben før man møter på uttak: https://volleyball.osi.no/p/28175/om-oss
Spørsmål rundt uttaket eller klubbens lag/trenere kan rettes til sportslig-leder@volley.osi.no
Welcome to the tryouts for OSI Volleyball, for the 23/24 season!
The tryouts will be held week 33, 34 and 35. The spesific times for the try outs will be announced later.
You have to attend the tryouts to get selected for one of our teams!
We recommend reading the information about the teams so you could get a better understanding of what team suits your level!
We have now scheduled the tryout training times. See when you should show up here.
Information about the teams and the club: https://volleyball.osi.no/next/p/28279/about-osi-volleyball
Questions about tryouts or the club teams/coaches can be directed to sportslig-leder@volley.osi.no
Gerson Lourenço blir ny trener for D1, 1. divisjon!
Postet av OSI Volleyball den 19. Mai 2024
Vi er glade for å annonsere at Gerson Lourenço blir ny trener for D1 som spiller i 1. divisjon.
Gerson LourençoGerson har lang erfaring med å være trener for junior- og seniorlag i både Portugal og Norge. Senest i år vant han Regionmesterskapet med begge juniorlagene han trener, og vant Norgesmesterskapet sammen med Oslo Volley G17. Selv spilte han 1. divisjon denne sesongen, men er tidligere elitespiller.
– Jeg ønsker å sette sammen en vennegjeng som har det gøy sammen, som samtidig skal jobbe hardt for å prøve å komme til eliteserien, sier Gerson.
Målet for sesongen 24/25 kommer til å være å spille for opprykk, og vi vet allerede nå at vi til å trenge enda flere dedikerte spillere. Ønsker du å være med på uttak til OSI D1 til neste år, ta gjerne kontakt med Gerson allerede nå via kontakt@osi.volley.no.